شنبه - چهارشنبه17:00-20:00 , پنجشنبه : 08:00-11:00شماره های تماس :011-33367082 و 33353788-011آدرس : ساری، بلوار امیر مازندرانی، مجتمع سینا، طبقه سوم، واحد 18

بهترین متخصص کودکان در ساری

آوریل 14, 2019 توسط مدیریت0
13-1.jpg

بهترین متخصص کودکان در ساری : دکتر سیده فاطمه خادم در سال 1371 با رتبه 31 کنکور تجربی در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران پذیرفته شده و در سال 1378 با کسب مدرک دکترای پزشکی فارغ التحصیل شد. همچنین وی با شرکت در امتحان تخصصی در رشته کودکان دانشگاه مازندران پذیرفته شد و از سال 86 الی 89 با تحصیل در رشته کودکان، موفق به اخذ مدرک تخصصی کودکان و دریافت بورد تخصصی شده است. ایشان از سال 89 الی 92 مشغول گذراندن دوره طرح تخصصی (ضریب K) در شهرستان نکا بود و پس از گذراندن دوره طرح، از سال 92 تا کنون در مطب تخصصی خود در شهر ساری مشغول طبابت و درمان کودکان عزیز می باشند.

 

دکتر سیده فاطمه خادم، بهترین متخصص کودکان در ساری
دکتر سیده فاطمه خادم، بهترین متخصص کودکان در ساری

 

به طور حتم بیشتر والدین برای درمان بیماری های کودکان دلبند خود به دنبال بهترین متخصص کودکان هستند ، اما چگونه باید بهترین متخصص کودکان در ساری را شناخت . در این مقاله در رابطه با راهکار های شناخت بهترین متخصص کودکان و انتخاب او صحبت می کنیم .

کودکان به نسبت بزرگسالال بدنی حساس تر دارند در نتیجه با ورود کوچکترین میکروب و عفونت به بدن آن ها ،خیلی سریع در مقابل آن واکنش نشان می دهند ، در نتیجه باید با شروع کوچکترین علائم به متخصص اطفال مراجعه کنید . اما آیا مراجعه به هر پزشکی می تواند علت بیماری و درمان را تشخیص دهد ؟

دکتر سیده فاطمه خادم متخصص کودکان و تخصص نوزادان در این زمینه از تجربه و البته مهارت کافی بر خورد هستند . انتخاب پزشک و متخصص مناسب در طول دوره درمان امری موثر است ،زیرا تخصص در زمینه تشخیص امری مهم است .

کودکان بر خلاف بزرگسالان نمی توانند در رابطه با میزان درد خود و یا مکان درد خود صحبت کنند و تنها با گریه و بی قراری مادر می تواند ،درد در کودک را تشخیص دهد . دکتر سیده فاطمه خادم با بررسی ها و آزمایشات لازم قبل از اقدام به ارائه راهکار های درمان ، علت درد را تشخیص می دهد و متناسب با آن روش درمان ارائه می دهد .

توصیه می شود حتی اگر کودک شما از درد و بیماری شکایت نمی کند ،برای چکاپ های دوره ای هر چند وقت یکبار به متخصص اطفال مراجعه کنید .

دکتر سیده فاطمه خادم متخصص کودکان در ساری، در زمینه درمان انواع بیماری های کودک و نوزادان از تخصص و تجربه کافی بر خوردار هستند . شما می توانید برای تماس با دکتر سیده فاطمه خادم بهترین متخصص کودکان در ساری با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :
011-33367082
011-33353788

 

دکتر سیده فاطمه خادم، بهترین متخصص کودکان در ساری
دکتر سیده فاطمه خادم، بهترین متخصص کودکان در ساری

 

متخصص کودکان چه فردی است ؟

منظور از متخصص نوزادان فردی است که در زمینه تشخیص و درمان بیماری های کودکان زیر یک سال تخصص دارد.

اما اگر کودک شما به هر دلیل نیاز به جراحی و از بین بردن نقص های ژنتیکی و یا مادر زادی دارد ،لازم است حتما به متخصص اطفال مراجعه کنید .

ویژگی های بهترین متخصص اطفال در ساری

یک متخصص کودکان باید ویژگی های داشته باشد تا بتوان آن را با عنوان بهترین شناخت ،از جمله این ویژگی ها :

اخلاق و منش خوب برای یک متخصص اطفال امری مهم است ،از انجا که بیشتر کودکان به دلیل ترس از درمان ، از مراجعه به پزشک ترس و واهمه دارند ، یک متخصص اطفال باید این توانایی را داشته باشد که به گونه ای با کودک رفتار کند که تمام استرس کودک از بین برود و برای درمان همکاری کند .

محیط مطب نیز یکی دیگر از موارد قابل توجه است که باید به آن توجه داشت. در مطب هایی که محیط آن همگام با روحیات کودک است به طور حتم کودک آرامش بیشتری دارد .

توانایی ارتباط برقرار کردن متخصص اطفال با کودک هم یکی از شاخص هایی است که نیاز به توجه دارد . کودک برای طی شدن روند معاینه و درمان باید به پزشک اعتماد داشته باشد تا بتواند همکاری کند . ارتباط برقرار کردن پزشک با کودک سبب افزایش اعتماد کودک می گردد .

آدرس مطب خانم دکتر سیده فاطه خادم، بهترین متخصص اطفال در ساری، بلوار امیر مازندرانی، مجتمع سینا، طبقه سوم، واحد 18


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


آخرین اخبار

مطب تخصصی کودکان خانم دکتر فاطمه خادم

مطب تخصصی کودکان خانم دکتر فاطمه خادم
دارای کادری مجرب و حرفه ای در زمینه های کودکان و نوزادان

آدرس : ساری، بلوار امیر مازندرانی، مجتمع سینا، طبقه سوم، واحد 18